DLA ARCHITEKTA

ARCHITEKCIE!

TWÓRZ WYJĄTKOWE ARANŻACJE WNĘTRZ Z CERIM!

Z NASZĄ FIRMĄ BIURA ARCHITEKTONICZNE I PRACOWNIE ARANŻACJI WNĘTRZ MOGĄ ZREALIZOWAĆ NAJBARDZIEJ KREATYWNE ZAŁOŻENIA PROJEKTOWE ORAZ ZAPEWNIĆ SWOIM KLIENTOM NAJWYŻSZĄ JAKOŚĆ WYPOSAŻENIA, WYSOKIE STANDARDY OBSŁUGI, TERMINOWĄ REALIZACJĘ.

 

Zapraszamy do współpracy  Kreatywnych Architektów i Dekoratorów Wnętrz, dla których projektowanie łazienek, nowoczesnych wnętrz, czy powierzchni komercyjnych to pasja, której oddają się bez reszty, troszcząc się o perfekcyjny efekt końcowy.

Współpraca z CERIM umożliwia tworzenie wyjątkowych, często bardzo śmiałych projektów, których nikt inny nie miał odwagi się podjąć. Ciekawa myśl architektoniczna łącząca znajomość trendów i najefektywniejszych połączeń materiałów, przekładania na aranżacje łazienek, wnętrz i powierzchni komercyjnych – to coś, co bardzo cenimy i nagradzamy. Chętnie dajemy wsparcie każdemu projektantowi i dekoratorowi wnętrz, który rozumie i akceptuje potrzebę tworzenia maksymalnie dopracowanych, pięknych i funkcjonalnych projektów.

 

PODEJMUJĄC WSPÓŁPRACĘ Z CERIM ZYSKUJESZ PRZEWAGĘ

  1. Podnosisz swoją renomę na rynku, oferując swoim Klientom to, czego nie zdobędą w żadnym ze sklepów.
  2. Dopasowując wnętrza do unikalnych potrzeb Twoich Klientów masz szansę oderwać się od monotonnych projektów i w pełni zaprezentować swój twórczy potencjał.
  3. Wybierając CERIM decydujesz  się na sprawdzonego Partnera Biznesowego, którego wieloletnia obecność na rynku wynika z bezkompromisowości w walce o jakość i rzetelność.
  4. CERIM zapewnia kompleksową ofertę oraz profesjonalne doradztwo techniczne. Godząc się na zapewnienie równie wysokiego poziomu usług co CERIM, otrzymujesz gwarancję konkretnych korzyści płynących ze wspólnej współpracy.

 

DZIĘKI NAJZDOLNIEJSZYM ARTYSTOM, MODELARZOM I RZEMIEŚLNIKOM ORAZ NAJNOWOCZEŚNIEJSZYM METODOM PRODUKCJI, W CERIM ZREALIZUJESZ NAWET NAJBARDZIEJ AWANGARDOWE POMYSŁY NA WYPOSAŻENIE WNĘTRZ I ŁAZIENEK WEDŁUG WŁASNEGO PROJEKTU!